A zenetagozat sikerei a 2017/2018 – as tanévben
Versenyeredmények:

Kadosa Pál zongoraverseny – XIII. évfolyam, Léva, 2017. november 10.

Szabó Fanni                                                1.kategória                             3.hely
tr.uč.: Andrássy Katalin

Bukor Emőke Zsuzsanna                     2.kategória                             2.hely
tr.uč.: Nánássy Ildikó

Gaál Eszter Veronika                             2.kategória                             3.hely
tr.uč.: Bakos Márta

Polák Ján Michal                                     2.kategória                              Elismerő oklevél
tr.uč.: Bakos Márta

Barkó Sára                                                  3.kategória                              2.hely
tr.uč.: Andrássy Katalin

Elismerő oklevél a pedagógus munkájáért:   Andrássy Katalin

Gratulálunk a diákoknak és tanáraiknak egyaránt!

A zenetagozat sikerei a 2016/2017 – ös tanévben
Versenyeredmények:

Divertimento musicale 2017 – kerületi kamarazenekari verseny
22.04.2017 – Topoľčany

CONSONANTIA Furulyazenekar (művészeti vezető: Szalay Szilvia) – Ezüst sáv

A zenekar tagjai:

Bathó Lilla, Banská Anna, Bogdán Rebeka, Ganzer Attila, Ganzer Eszter, Cintula Zsófia, Horváth Kinga

 

 

 

Egressy Zongoraverseny – III.évfolyam
17.03.2017 – Komárom (HU)

Szabó Fanny (tanár: Andrássy Katalin) – 1.kategória – Nívódíj

Bukor Emőke (tanár: Nánássy Ildikó) – 2.kategória – Ezüst sáv

Polák Michal Ján (tanár: Bakos Márta) – 2.kategória – Ezüst sáv

Matúš Bagin (tanár: Nánássy Ildikó) – 2.kategória – Bronz sáv

Illášová Martina (tanár: Elena Hrabovská) – 2.kategória – Bronz sáv

Barkó Sára, (tanár: Andrássy Katalin) – 3.kategória – Arany sáv

Gaál Eszter Veronika (tanár: Bakos Márta) – 3.kategória – Arany sáv

Kajanová Nina (tanár: Elena Hrabovská) – 3.kategória – Ezüst sáv

Vontszemű Bettina (tanár: Prágay Marianna) – 4.kategória – Nívódíj

 

 

50. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja, Győri Liszt Ferenc Zenei AMI Tehetségközpont
Nagy Zoltán körzeti zongoraverseny
28.02.2017

Barkó Sára, (tanár: Andrássy Katalin) – 7.évfolyam – Arany sáv

 

Művészeti Alapiskolák versenye – 8. évfolyam “Dni Milošaa Ruppeldta”

Pozsony, 1.12.2016

Furulya

Zink Dóra, (tanár: Eva Sýkorová) – 2.kategória – 2. hely

Matúš Bob, (tanár: Eva Sýkorová) – 2.kategória – Elismerő oklevél

Szóló ének
Gál Katalin, (tanár: Balogh Rózsa) – 5.kategória – 1.hely és Nívódíj
korepetítor: Jozef Kisjakab

 

 

A zenetagozat sikerei a 2015/2016 – ös tanévben
Versenyeredmények:

“Miniature msicali 2016” 2. évfolyam, regionális zenei – interpretációs verseny (zongora), Štúrovo, 29.04.2016

Szabó Fanny (tanár: Katarína Andrássyová) – 2.kategória – arany sáv

Gaál Eszter Veronika (tanár: Marta Bakosová) – 3.kategória – arany sáv

Barkó Sára (tanár: Katarína Andrássyová) – 5.kategória – arany sáv

 

SZUŠ ART PEGAS Bratislava, Országos hegedűverseny – 2. évfolyam

Melissa Rebeka Szűcsová (tanár: Balázs Béla, korepetítor: Zuzana Kalmárová) – 3.évfolyam – 2.hely

 

Egressy Zongoraverseny – II.évfolyam

Komárom (MR), 11.03.2016

Szabó Fanni (tanár: Andrássyová Katarína) – 1.kategória – Bronz sáv

Gaál Eszter Veronika (tanár: Bakosová Marta) –  2.kategória – Arany sáv

Bukor Emőke Zsuzsanna (tanár: Ildikó Nánássyová) – 2.kategória – Ezüst s8v

Bolemant Šimon (tanár: Marianna Prágay) – 2.kategória – Bronz sáv

Berényiová Noémi (tanár: Gyöngyi Vágó) – 2.kategória – Bronz sáv

Daňková Karolína (tanár: Marianna Prágay) – 2.kategória – Bronz sáv

Martina Illášová (tanár: Elena Hrabovská) – 2.kategória – Bronz sáv

Barkó Sára (tanár: Katarína Andrássyová) – 3.kategória – Arany sáv

Nina Kajanová (tanár: Elena Hrabovská) – 3.kategória – Bronz sáv

Vontszemű Bettina (tanár: Marianna Prágay) – 4.kategória – Arany sáv

Giulia Murgia (tanár: Elena Hrabovská)  – 5.kategória – Arany sáv

 

 

Művészeti Alapiskolák versenye – 7. évfolyam (klasszikus ének – szóló)

“Dni Milošaa Ruppeldta” Bratislava, 3.12.2016

Elena Kökényová (tanár: Ružena Balogová, korepetítor: Mgr.art. Jana Zanis) – 1. kategória – Elismerő olevél

Gál Katalin (tanár: Ružena Balogová, korepetítor: Mgr.art. Jana Zanis) – 5. kategória – 1.hely

és különdíj Kacsóh Pongrácz művének előadásáért

 

Kadosa Pál zongoraverseny -XII. évfolyam, Levice, 20. november 2015

Bukor Emőke Zsuzsanna (tanár: Ildikó Nánássyová)  – 1.kategória – Zsűri különdíja

Barkó Sára (tanár: Katarína Andrássyová)  – 2.kategória – Zsűri különdíja “legszebb interpretáció a  klasszicizmusból”

Szalay Mátyás (tanár: Ildikó Nánássyová)  – 3.kategória – Zsűri különdíja Kadosa Pál művéért

 

 

 

 

 

A zenetagozat sikerei a 2014/2015 – ös tanévben
Versenyeredmények:

Országos zenei-interpretációs verseny 15.évfolyama nemzetközi résztvétellel

2015.05.14. Nitrianska lutna 

Zink Dóra – 2.hely (I. kategória furulya) Oszt.főnök: Sýkorová Eva , korepetítor: Hrabovská Elena

 

Egressy zongoraverseny I. évfolyam

2015. 04. 24. Komárom

Giulia Murgia – aranysáv, Zsűri különdíja (IV. kategória) Oszt.főnök: Elena Hrabovska

Berényi Noémi – aranysáv (I. kategória) Oszt.főnök: Vágó Gyöngyi

Gaál Eszter Veronika – ezüstsáv (II. kategória) Oszt.főnök:  Bakosová Marta

Vontszemű Bettina – ezüstsáv (III. kategória) Oszt.főnök: Prágay Marianna

Szabó Fanni – bronzsáv (I. kategória) Oszt.főnök: Andrássyová Katarína

Illášová Martina – bronzsáv (I. kategória) Oszt.főnök: Elena Hrabovská

Pfeiferlik Anna – bronzsáv (II. kategória) Oszt.főnök: Andrássyová Katarína

 

Vértes-Dunazug Régió Zeneiskoláinak XI. furulyaversenye

31.03.2015 Nyergesújfalu (MR)

Zink Dóra – ezüstsáv  (1.kategória)

Mečárová Sofia – bronzsáv (2.kategória)

Elismerő oklevél a MAI – nak a diák felkészítéséért

 

“Dni Miloša Ruppeldta” – művészeti alapiskolák versenye, 6. évfolyam

Szólójáték furulyán

Zink Dóra – 2.hely (I. kategória), Oszt.főnök:  Sýkorová Eva, korepetítor: Hrabovská Elena

 

Országos gitárverseny

2015.03.26. – 27. Bajmóc (Bojnice)

Pikler Mihály – aranysáv (2. kategória) Oszt.főnök: Moncz Miklós

 

VIII. országos furulyaverseny nemzetközi résztvétellel

2015. 03. 19 Érsekújvár (Nové Zámky) .

Zink Dóra – ezüstsáv (A kategória, szólójáték)

Elismerő oklevél a MAI – nak a diák felkészítéséért

 

 

A tánctagozat  eredményei a 2014/2015-ös tanévben

Showtime –Léva –  Országos kvalifikációs verseny  az Európabajnokságra

„Javyskové výrazové tance“ –mini  –  1. helyezés
Előkészítő évfolyam –  mini kategória, pedagógus: Veronika Vargová


„Javiskové –výrazové tance“   –  2.helyezés
3.-4. osztály – gyermek kategória, pedagógus: Veronika Vargová

 

„Javiskové –výrazové tance“  – 2.hely,  továbbjutás az európa-bajnokságra
Továbbképző – ifjúsági kategória, pedagógus: Veronika Vargová

 

„Javiskové –výrazové tance“- 2.hely,  továbbjutás az európa-bajnokságra
Alap- és továbbképzős diákok –junior kategória, pedagógus: Petra Pavlovičová 

 

“Javiskové výrazové tance“ deti  –  3.helyezés
1. évfolyam –gyermek kategória, pedagógus:   Petra Pavlovičová

 

“Javiskové výrazové tance“- 1.hely, továbbjutás az európa-bajnokságra                                                                                     alap- és továbbképzős diákok, pedagógus: Andrea Hodeková    

 

 

 Saltare Orbis –Malacky– országos táncverseny

“Javiskové výrazové tance“  –1.helyezés
Juniori- ifjúsági kategória / alap- és továbbképzős diákok/, pedagógus: Andrea Hodeková        

 

Zlatý kľúčik Nové Zámky – országos színpadi tánc verseny

Alap- és továbbképzős diákok, – 1.helyezés
pedagógus: Andrea Hodeková

 

2.évfolyam – 4.helyezés, különdíj a színpadi megjelenítésért                                                                                                      pedagógus: Petra Pavlovičová

 

5.évfolyam – 5.helyezés,   különdíj a színpadi megjelenítésért
pedagógus: Petra Pavlovičová

 

 

A képzőművészeti  tagozat  eredményei a 2014/2015-ös tanévben

Feszty rájzpályázat Komárom /Magyarország/

 Értékelt diákjaink:

Szalay Mátyás          5. évfolyam       2. helyezés                               pedagógus : Novák Ágota

Németh Nóra           8. évfolyam       különdíj                                    pedagógus : Novák Ágota

Zsemlye Veronika   2. évfolyam       különdíj                                     pedagógus : Novák Ágota

 

Nemzetközi képzőművészeti verseny  Pueri Fabri -Párkány

Értékelt diákjaink:

Tóth Zsófia                 kat.B/II                       aranysáv                   pedagógus:  Szilva  Jozef

Szalay Mátyás            kat.B/II                       aranysáv                   pedagógus:  Novák Ágota

Viktória Kováčová     kat.B/I                        ezüst sáv                   pedagógus: Ágota Novák   

Lea Dolinská              kat.B/I                        ezüst sáv                    pedagógus:  Szilva Jozef

Peter Ganzer             kat.B/II                        ezüst sáv                    pedagógus:  Novák Ágota

Simona Skačanová   kat.B/II                       ezüst sáv                    pedagógus:  Szilva Jozef

Diana Hübschová     kat.B/II                       ezüst sáv                    pedagógus:  Szilva Jozef

 

Ferenczi István rajzpályázat Rimaszombat

Zámbó Kitti  II./1.évfolyam          –  1.helyezés                     pedagógus:  Novák  Ágota